ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Chcesz być niezależny od stale rosnących cen energii, a przy okazji też zadbać o środowisko i zredukować rachunki? Dobrze trafiłeś. Rachunki za prąd to jedno z największych obciążeń każdego budżetu domowego, a my dzięki panelom fotowoltaicznym pomożemy Ci to zmienić. Działamy kompleksowo – począwszy od zaprojektowania systemu, aż po montaż instalacji fotowoltaicznej, monitoring jej działania oraz opiekę serwisową.

Przeprowadzimy pomiary, doradzimy jakie panele wybrać, jaka moc będzie najlepsza. Wycenimy koszt instalacji. Pomożemy w uzyskaniu dotacji, zajmiemy się dokumentami.

Podczas przygotowywania projektu, uwzględnimy wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na wydajność systemu i dobierzemy optymalne rozwiązania „uszyte na miarę”. Zapewniamy sprawną realizację dzięki wykwalifikowanym pracownikom i komponentom wysokiej jakości. Pracujemy na urządzeniach firm takich jak Huawei, SolarEdge, Solis, Fronius, Solplanet.

Po wykonaniu instalacji zadbamy o formalności, dostarczymy dokumenty do Twojego operatora, żebyś po wymianie licznika, mógł zacząć cieszyć się z własnego, ekologicznego, a przede wszystkim darmowego prądu.

Jeśli zależy Ci na niezależności energetycznej skontaktuj się z nami.


Nawet do 25 lat gwarancji


Atrakcyjne źródła finansowania

Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją pomp ciepła. Pracujemy na urządzeniach renomowanych firm takich jak Atlanic, Viessmann, Vaillant, Kołton, De Dietrich. Dzięki komponentom najwyższej jakości, jesteśmy w stanie zagwarantować lepszą wydajność i niezawodność instalacji.

Pompy ciepła to nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze, które pozwolą również zimą ogrzać dom czy wodę do mycia. Pompa ciepła do wytworzenia energii cieplnej pobiera bardzo mało energii elektrycznej oraz nie potrzebuje żadnych paliw stałych czy płynnych.

Wykorzystuje ona darmową energię, którą dostarcza nam natura. Powietrze atmosferyczne nawet przy minusowych temperaturach zawiera w sobie nieograniczone ilości energii cieplnej. Pompa ciepła za pomocą sprężarki inwerterowej oraz czynnika chłodniczego jest w stanie zamienić "ciepło" o niskiej temperaturze na "ciepło" o wysokiej temperaturze, które idealnie nadaje się do ogrzewania budynków.

Nowoczesna klimatyzacja służy przede wszystkim do schładzania pomieszczeń latem, ale może też dogrzewać wnętrze zimą. Poprawnie wykonany montaż klimatyzacji zapewni efektywne działanie całego układu i poprawi komfort cieplny Twojego domu.

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą oraz montażem klimatyzatorów Kaisai, LG, Aspen. Wierzymy, że tylko wysoka jakość urządzeń jest w stanie zapewnić najwyższy komfort użytkowania i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolejne świetne rozwiązanie do Twojego domu. Folia grzewcza Espacia, która może być z powodzeniem stosowana jako podstawowe źródło ogrzewania. Jej elementem grzejnym jest cienka tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych i pasty karbonu. Jako ogrzewanie podłogowe, nadaje się pod każdy rodzaj powierzchni, pod wylewki, płytki, panele, dywany, wykładziny, a także jako ogrzewanie ścienne pod płyty gipsowo-kartonowe.

Montaż folii grzewczej jest szybki, ekonomiczny i bezpieczny. Mata współpracuje z instalacją fotowoltaiczną. Jest niezawodna, łatwa w obsłudze, możesz sterować temperaturą z poziomu własnego smartfona.

W naszych realizacjach stosujemy maty grzewcze marki Espacia, lidera na rynku nowoczesnych i bezawaryjnych systemów ogrzewania na podczerwień.

Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Jest znacznie wydajniejsza niż wentylacja grawitacyjna oraz skuteczniejsza niż otwieranie okien, zwłaszcza zimą, kiedy przez smog nie jest to wskazane. Rekuperacja oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń oraz alergenów. To inwestycja w zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Warto wiedzieć, ze dobry system rekuperacji pozwala na realną oszczędność energii i odzyskiwanie ciepła, co przekłada się również na oszczędności finansowe.

W naszej pracy korzystamy z rekuperatorów marki Defro.

Planujesz inwestycję, potrzebujesz wyceny, lub masz jakieś pytanie?

Bez zobowiązań, bez problemów, odpowiemy na każdą wiadomość.