Izolacje natryskowe

Odpowiednie ocieplenie budynku oznacza komfort użytkowania domu oraz dużą oszczędność pieniędzy . Jaki wybrać materiał izolacyjny? I jaką metodę ocieplania wybrać?

My stawiamy na pianę PUR, która zapewnia niespotykaną szczelność, ponadprzeciętną trwałość oraz doskonałe właściwości izolacyjne. Idealnie sprawdzi się jako izolacja stropów, ścian i poddaszy. Natrysk pianki poliuretanowej odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych w naszym przypadku jest to zaawansowany agregat Komatz Hercules/Reactor do pianki poliuretanowej PUR. To sprzęt o wysokich parametrach pracy, generujące wysokie ciśnienie robocze. Perfekcyjnie dozuje materiał, a do tego wykazuje się dużą mocą grzewczą. Dzięki temu materiał bardzo dobrze się układa na powierzchni aplikowanej.

Piana PUR posiada najlepsze parametry izolujące. To gwarancja szczelności, bez strat ciepła, uszczelnia również trudno dostępne miejsca, redukując mostki termiczne i tak zwane przedmuchy. Tworzy niezwykle szczelną strukturę o dużej gęstości i objętości, pozwalającej skutecznie izolować wnętrza mieszkalne przed działaniem wilgoci oraz skrajnych temperatur. Pod względem biologicznym, jest to materiał w pełni odporny na rozwój pleśni i grzybów. W pianie pur nie osiedlają się również gryzonie. Jednocześnie, pianki PUR stosowane w systemach izolacji natryskowych są całkowicie pozbawione  szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu stanowią materiał przyjazny dla ludzi oraz środowiska.

Stosujemy pianki otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe, które zapewniają najlepszą izolacją termiczną, a także bardzo wysoki komfort akustyczny i odporność ogniową.

Stosujemy pianki wiodących marek PCC Prodex oraz Polychem System, które gwarantują najwyższą jakość. Piana PUR to aż 25 lat gwarancji produktowej!

Eksperci od izolacji

Jeśli szukasz eksperta od ocieplenia lub hydroizolacji w okolicach Gdańska, Gdynii, Rumii, Kościerzyny, Bytowa, Lęborka czyli na terenie województwa pomorskiego to świetnie trafiłeś. Zostaw nam widomość. Doradzimy, podpowiemy i profesjonalnie zajmiemy się Twoją inwestycją.

DARMOWA WYCENA

Planujesz inwestycję, potrzebujesz wyceny, lub masz jakieś pytanie?

Bez zobowiązań, bez problemów, odpowiemy na każdą wiadomość.