Budownictwo

Oferujemy Państwu również roboty ziemne. Począwszy od wytyczenia budynku na działce, przez wykopy aż po budowę ław fundamentowych lub płyty. To właśnie od robót ziemnych zależy jakość fundamentów, więc warto to powierzyć fachowcom. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami, więc możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług.

Planujesz inwestycję? Zadzwoń po wycenę. Na pewno się dogadamy i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Specjalizujemy się w budowie oraz wykończeniach domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Budowanie jest naszą pasją. Gwarantujemy pełną obsługę inwestycji, zajmujemy się wszystkim kompleksowo od A do Z.

Zajmujemy się między innymi:

 • wytyczaniem budynku na działce;
 • wykopami;
 • ławami i fundamentami;
 • budową budynku w stanie surowym otwartym, zamkniętym oraz deweloperskim;
 • ociepleniami i elewacjami;
 • stawianiem ścian działowych murowanych oraz z płyt g-k;
 • podwieszanymi sufitami;
 • tynkowaniem, szpachlowaniem, malowaniem oraz pozostałymi pracami wykończeniowymi.

Zapewniamy nadzór budowlany i kierownika budowy.

W ramach naszej działalności zajmujemy się hydrauliką i elektryką.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • usługi wodno-kanalizacyjne;
 • prace hydrauliczne;
 • montaż urządzeń sanitarnych;
 • biały montaż;
 • łazienki na gotowo;
 • instalacje elektryczne;
 • pomiary elektryczne i odbiory.

Zajmujemy się również okresowymi przeglądami instalacji elektrycznych, o których przypomnimy Ci smsem co 5 lat. Przeglądy takie są obowiązkowe i są warunkiem realizacji polisy ubezpieczeniowej. Dzięki naszej obsłudze, nie musisz już o nich pamiętać i na pewno nie przeoczysz terminu kolejnego przeglądu.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych w przystępnej cenie, ustalanej każdorazowo indywidualnie.

Prowadzimy profesjonalne doradztwo techniczne, oparte na wieloletnich doświadczeniach, szczególnie w zakresie naprawy dachów. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów dekarskich oraz najlepszymi brygadami dekarskimi.

Wykonamy dla Państw pełny zakres prac dachowych m.in.:

 • wykonywanie więźb dachowych,
 • krycie dachów z wykorzystaniem: dachówki (wszystkie rodzaje), blachodachówki, blachy tytanowo cynkowej, blachy z posypką, gontu bitumicznego, papy termozgrzewalnej etc.
 • wykonywanie obróbek blacharskich na wymiar,
 • montaż i wymiana orynnowania,
 • montaż komunikacji dachowej,
 • montaż systemów grzewczych w rynnach i na dachach zabezpieczających przed zalodzeniem,
 • montaż barier śniegowych – wszelkiego rodzaju,
 • montaż i wymiana okien dachowych,
 • montaż systemów solarnych,
 • wykonywanie podbitek dachowych,
 • murowanie kominów z cegły klinkierowej.

Korzystając z usług naszej firmy możesz spać spokojnie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników z wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami. Zapewniamy również nadzór budowlany. Możesz być pewien, że nad Twoją inwestycją czuwa najlepszy kierownik budowy, który sprawnie nią pokieruje na każdym etapie. To na jego barkach spoczywa największa odpowiedzialność, to on sprawnie skoordynuje prace na budowie, żeby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Odpowiednie ocieplenie budynku oznacza komfort użytkowania domu oraz dużą oszczędność pieniędzy . Jaki wybrać materiał izolacyjny? I jaką metodę ocieplania wybrać?

My stawiamy na pianę PUR, która zapewnia niespotykaną szczelność, ponadprzeciętną trwałość oraz doskonałe właściwości izolacyjne. Idealnie sprawdzi się jako izolacja stropów, ścian i poddaszy. Natrysk pianki poliuretanowej odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych w naszym przypadku jest to zaawansowany agregat Komatz Hercules/Reactor do pianki poliuretanowej PUR. To sprzęt o wysokich parametrach pracy, generujące wysokie ciśnienie robocze. Perfekcyjnie dozuje materiał, a do tego wykazuje się dużą mocą grzewczą. Dzięki temu materiał bardzo dobrze się układa na powierzchni aplikowanej.

Piana PUR posiada najlepsze parametry izolujące. To gwarancja szczelności, bez strat ciepła, uszczelnia również trudno dostępne miejsca, redukując mostki termiczne i tak zwane przedmuchy. Tworzy niezwykle szczelną strukturę o dużej gęstości i objętości, pozwalającej skutecznie izolować wnętrza mieszkalne przed działaniem wilgoci oraz skrajnych temperatur. Pod względem biologicznym, jest to materiał w pełni odporny na rozwój pleśni i grzybów. W pianie pur nie osiedlają się również gryzonie. Jednocześnie, pianki PUR stosowane w systemach izolacji natryskowych są całkowicie pozbawione  szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu stanowią materiał przyjazny dla ludzi oraz środowiska.

Stosujemy pianki otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe, które zapewniają najlepszą izolacją termiczną, a także bardzo wysoki komfort akustyczny i odporność ogniową.

Stosujemy pianki wiodących marek PCC Prodex oraz Polychem System, które gwarantują najwyższą jakość. Piana PUR to aż 25 lat gwarancji produktowej!

Eksperci od izolacji

Jeśli szukasz eksperta od ocieplenia lub hydroizolacji w okolicach Gdańska, Gdynii, Rumii, Kościerzyny, Bytowa, Lęborka czyli na terenie województwa pomorskiego to świetnie trafiłeś. Zostaw nam widomość. Doradzimy, podpowiemy i profesjonalnie zajmiemy się Twoją inwestycją.

DARMOWA WYCENA

Odpowiednie ocieplenie budynku oznacza komfort użytkowania domu oraz dużą oszczędność pieniędzy. Energooszczędność jest w tej chwili bardzo ważną cechą każdego budynku.

Jaki wybrać materiał izolacyjny? I jaką metodę ocieplania wybrać? Nasi specjaliści pomogą Ci w wszystkim.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ocieplenia budynków oraz wykonywania elewacji, koszystając z produktów najwyższej jakości oraz doświadczeniu naszych pracowników gwarantujemy trwałe, wieloletnie wykończenia domów jednorodzinnych i nie tylko.

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne systemy alarmowe w postaci czujników ruchu, sygnalizatorów, central alarmowych, manipulatorów oraz innych urządzeń, które uchronią Cię przed naruszeniem chronionego obiektu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów kompleksowo zajmujemy się również monitoringiem. Kamera na obiekcie odstrasza ponad połowę potencjalnych złodziei.

Profesjonalnie wykonany system monitoringu nie tylko stworzy barierę psychologiczną, która skutecznie odstrasza sprawców, ale również w przypadku zdarzenia daje możliwość wykrycia sprawcy i odzyskania utraconego mienia.

Planujesz inwestycję, potrzebujesz wyceny, lub masz jakieś pytanie?

Bez zobowiązań, bez problemów, odpowiemy na każdą wiadomość.