Fotowoltaika

Chcesz być niezależny od stale rosnących cen energii, a przy okazji też zadbać o środowisko i zredukować rachunki? Dobrze trafiłeś. Rachunki za prąd to jedno z największych obciążeń każdego budżetu domowego, a my dzięki panelom fotowoltaicznym pomożemy Ci to zmienić. Działamy kompleksowo – począwszy od zaprojektowania systemu, aż po montaż instalacji fotowoltaicznej, monitoring jej działania oraz opiekę serwisową.

Przeprowadzimy pomiary, doradzimy jakie panele wybrać, jaka moc będzie najlepsza. Wycenimy koszt instalacji. Pomożemy w uzyskaniu dotacji, zajmiemy się dokumentami.

Podczas przygotowywania projektu, uwzględnimy wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na wydajność systemu i dobierzemy optymalne rozwiązania „uszyte na miarę”. Zapewniamy sprawną realizację dzięki wykwalifikowanym pracownikom i komponentom wysokiej jakości. Pracujemy na urządzeniach firm takich jak Huawei, SolarEdge, Solis, Fronius, Solplanet.

Po wykonaniu instalacji zadbamy o formalności, dostarczymy dokumenty do Twojego operatora, żebyś po wymianie licznika, mógł zacząć cieszyć się z własnego, ekologicznego, a przede wszystkim darmowego prądu.

Jeśli zależy Ci na niezależności energetycznej skontaktuj się z nami.


Nawet do 25 lat gwarancji


Atrakcyjne źródła finansowania

Planujesz inwestycję, potrzebujesz wyceny, lub masz jakieś pytanie?

Bez zobowiązań, bez problemów, odpowiemy na każdą wiadomość.